תכשיט  בעיצוב אישי איך זה עובד ?

תכשיט בעיצוב אישי זה תכשיט  אחד ויחיד  אנו  מעצבים ויוצרים ללקוחות שלנו.

אופן העבודה:

שלב ראשון – הלקוח  יוצר קשר או שמגיע לחנות או דרך  האינטרנט, מספר  לנו למי נועד העיצוב על מה הוא חשב איזה רעיון  יש לו  ומה  התקציב שלו. ביחד אנחנו  מעצבים לו את התכשיט בהתחלה בסקיצה עם עיפרון על דף מצירים את הכיוון שאנחנו רוצים להגיע .

שלב שני –  אנחנו מעצבים את התכשיט במחשב כך שאפשר לראות את התכשיט מכל הכיוונים לשנות את צבע האבנים וגודלם, לשנות את אופן אחיזה של האבן וכל דבר שעולה על נפשנו.

שלב שלישי – אחרי שעיצבנו את התכשיט אנו יוצרים הדמיה של התכשיט  שמראה לנו את החומר שממנו אנו רוצים את העיצוב ואת צבע האבנים  והיהלומים  כך שאנו יכולים  לראות את התכשיט  לפני שהוא קים מכל הכיוונים שלו .

שלב רביעי – אחרי  שהגענו לעיצוב של התכשיט אני שולח  אותו להדפסת תלת  ממד מאוד מדויקת ויוצר את התכשיט בשעווה  מיוחדת  ויוצקים את התכשיט בחומר  הרצוי. אחרי שהתכשיט מגיע מהיציקה אני צריך לגמר אותו  בעבודת יד מאוד מדויקת ואיכותית  כדי שהתכשיט יראה  כמו מיליון דולר.

שלב חמישי – שלב הבא  זה השיבוץ  של האבנים  שנעשים על ידי משבץ  מקצועי .

לאחר כל התהליך הזה אנו מקבלים תכשיט ברמה מאוד  גבוהה ויפה, כל התכשיטים שלנו הם ייחודים  ומעוצבים במיוחד עבור הלקוחות שלנו. התכשיטים מגיעים עם תעודה גמולוגית שמראה לנו את איכות האבנים ואת מחיר התכשיט  לביטוח.

זמן יצור של תכשיט יכול  להיות בן כמה שעות וחודש  ימים  תלוי במרכבות של התכשיט.

מעוניינים בפרטים נוספים?
לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים לחייג עוד היום לטלפון:

077-8048016

לפרטים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    בשליחת הודעה זו אני מאשר/ת קבלת הודעות ומידע בדואר אלקטרוני