השיטה שלנו לעיצובו האישי של התכשיט מיושמת באמצעות תוכנת תלת מימד החוסכת עבורכם עלויות רבות, וזאת מהסיבה שהיא מאפשרת לכם לשלוט בבחירת חומרי הגלם מהם נייצר עבורכם את התכשיט. שיטה זו מאפשרת לכם לצפות בהדמיה תלת מימדית של המוצר המתהווה, וכפועל יוצא מכך, לבצע שינויים והתאמות בטרם הליך הייצור עצמו. שיטה זו מאפשרת לכל אחד ואחת מכם להגיע אל התוצאה האופטימאלית ולא פחות חשוב: לשמור על מסגרת התקציב אותה הגדרתם לנו, ולפיכך, עלות התכשיט על כלל מרכיביו ידועה לכם מראש!

YES WE CAN!  אנחנו בסטודיו של יניב שפירא, מתמחים בעיצוב ותכנון תכשיטים מקוריים לגברים ונשים כאחד. התכשיטים המקוריים והייחודים שלנו מותאמים לכל סוגי האירועים, וכפועל יוצא מכך, הם הופכים למתנה המושלת והיוקרתית ביותר לימי הולדת, ימי נישואים, לידה וכדומה. אנחנו בסטודיו של יניב שפירא מעצבים עבורכם תכשיטים מקוריים לכל מטרה!

בהחלט! השיטה הייחודית במסגרתה יניב שפירא מתכנן, מעצב ומייצר עבורכם את התכשיט האישי, הינה שיטה המיועדת לכל סוגי התכשיטים, לרבות, טבעות אירוסין, צמידים מיוחדים, שרשראות, עגילים ועוד. הליך התכנון והעיצוב של התכשיט מתבצע באמצעות תוכנת עיצוב מתקדמת באמצעותה יניב שפירט מתכנן ומעצב כל תכשיט בו תבחרו. השימוש בתכונה זו מאפשר לכם לקבל בדיוק את המוצר עליו אתם חולמים, כאשר לאורך כל תהליך התכנון והעיצוב ניתן לצפות במוצר בטכנולוגיית 3D (תל מימד), וכפועל יוצא מכך, לבצע שינויים או תיקונים כאלו ואחרים בתכשיט עצמו עד קבלת המוצר המוגמר התואם את שביעות רצונכם.

תכשיט בעיצוב אישי הינו תכשיט המיוצר ומעוצב במיוחד עבורכם. תכשיט זה מתוכנן לאחר שיניב שפירא המעצב נחשף לחלום הפרטי של כל אחד ואחת מכם בנוגע לאופי התכשיט, צורתו ועיצובו. במהלך העבודה על התכשיט האישי, יניב שפירא מכין עבורכם סקיצה ראשונית של עיצוב התכשיט התואמת את החלום ואת התקציב העומד לרשותכם. לאחר אישור הסקיצה על ידיכם, יניב שפירא מייצר עבורכם את התכשיט הייחודי והמקורי, וכל זאת במסגרת עבודת יד של צורף מומחה!

אכן אכן אפשר לעצב בעיצוב אישי כל תכשיט מכל סוג שהוא (זהב, כסף ועוד…)

מעוניינים בפרטים נוספים?
לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים לחייג עוד היום לטלפון: 0722-657-687 ואחד מנציגנו ישמח לתת לכם שירות!

לפרטים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!