מבחר הטבעות שלנו

בסטודיו של יניב תוכלו להתרשם ממגוון רחב של טבעות ואפילו להזמין עבורכם טבעת בעיצוב אישי

מהן טבעות בעיצוב אישי, מדי פעם, אם דרך שיטוט באתרי אינטרנט או קריאת מגזיני אופנה, אנו נתקלים בתכשיט מעוצב הכובש את ליבנו, במקרים אלו אנו יכולים להמשיך ולחלום על אותו התכשיט או לגשת לצורף אומן שיעצב עבורנו את אותו התכשיט.

עיצוב אישי של טבעות מתחיל בסקיצה או תמונה אותה מספק הלקוח, על בסיס המידע הנ"ל מכין הצורף מודל תלת ממדי של הטבעת לאישור הלקוח. המודל כולל בתוכו את כל הפרמטרים הנדרשים לייצור הטבעת כולל גודל הטבעת, סוג החומר ממנו היא עשויה (כסף או זהב), כמות החומר הנדרשת (גרמים או קארט) ותוספות מיוחדות כגון אבני חן ועיטורים אחרים. בשלב האחרון מיוצרת הטבעת בהתאמה למודל ומסופקת ללקוח.

למי מתאימות טבעות בעיצוב אישי

טבעות בעיצוב אישי הן הבחירה המושלמת עבור זוגות מאורסים היכולים להתאים את סגנון טבעות הנישואין אחת לשנייה, סט טבעות תואם לחתן והכלה מביא עמו ייחודיות, יוקרתיות ואף ערך מוסף לקשר הנישואין העתיד לבוא.
טבעות בעיצוב אישי הן המתנה המושלמת לאירועים כדוגמת יום הולדת, מסיבת פרישה וכדומה. את הטבעת ניתן לעצב בהתאמה לטעמו של חתן השמחה ואף להוסיף הקדשה או עיטור אישי אחר.

דור שביעי למשפחת צורפים

יניב המעצב מתמחה בטבעות בעיצוב אישי. יניב, דור שביעי למשפחת צורפים, משלב בעיצוביו מוטיבים יהודיים השאובים מן המקורות "עטופים" באריזה מודרנית חדשנית. לתיאום פגישה והזמנות התקשרו למספר

טלפון: 077-8048016

מעוניינים בפרטים נוספים?
לקבלת מידע נוסף אתם מוזמנים לחייג עוד היום לטלפון:

077-8048016

לפרטים מלאו את הפרטים ונחזור אליכם בהקדם!

    בשליחת הודעה זו אני מאשר/ת קבלת הודעות ומידע בדואר אלקטרוני